SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ YEREL GÜNDEM
Başkan Tütüncü okul açılışında
Neşe Arif Sönmez Anaokulu’nun açılış kurdelesini kesen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hayatta en keyifli işin eğitime yapılan yatırım olduğunu söyledi

KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Neşe Arif Sönmez Anaokulu’nun açılışına katıldı. Başkan Tütüncü, eğitim alanındaki çalışmaları asli vazife olarak gördüklerini ve katkı koyduklarını söyledi. Başkanlığında en keyif aldığı işin gelecek kuşaklara yaptığı her türlü yatırım olduğunu belirten Tütüncü, 120’den fazla okulun açılmasında, özelikle imar ve mülkiyet sorunlarının çözülmesinde doğrudan katkı koyduklarını belirtti.

GÖNÜL DÜNYASINI ZENGİNLEŞTİRİYOR

Muhtarlarla mahallelere yeni okullar kazandırılması konusunda sık sık görüştüklerini açıklayan Başkan Tütüncü, “İlgili bakanlarımız ve milletvekillerimiz ile görüşerek, yeni okul yatırımlarının yapılması için çalışıyoruz. Hüsnü Karakaş Mahallesi’nde hayırseverlerimizin amel defterlerinin asla kapanmayacağını sonuçlayacak bu yatırımın, nice çocuğun gönül dünyasını zenginleştirecektir” diye konuştu.

Yaptığı konuşmasının ardından protokol ile birlikte sınıfları gezen Başkan Tütüncü, çocuklara boyama kitabı, Dokuma Park’taki Anadolu Oyuncak Müzesi ile Tren Kütüphanesi gezisi hediye etti. Hüsnü Karakaş Mahallesi’ndeki anaokulu açılış törenine Vali Yardımcısı Nurettin Ateş, Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldırım Solak, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar da katıldı.  (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres