SON HABERLER :
Şehidimizi uğurladık Karadağlı manken kraliçe tacını kaptı Mutluluğa ‘evet’ dediler Maskeli eylem Çamyuvalılar buluştu
/ YEREL GÜNDEM
Başkan Uysal gençlerle piknikte
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, MURGEM öğrencilerinin motivasyon pikniğinde “Bizim hem kurum olarak hem de insan olarak görevimiz, iyiliği, güzelliği, insanlar arasında iyi duyguları ve iyi düşünceleri arttırmaktır” dedi.

MURATPAŞA Belediyesi’nin Gençlik Eğitim Merkezi MURGEM’le üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler, 30 Haziran – 1 Temmuz tarihlerinde yapılacak sınav öncesi, Ziya Gökalp Parkı’nda düzenlenen motivasyon pikniğinde buluştu. Fulya Ölmez Zorlu ve Alper Kuş’un sahne aldığı piknikte Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit  Uysal, gençleri yalnız bırakmadı.

Etkinlikte Başkan Uysal, şunları söyledi: “Bizim, alışıla gelen belediyecilik hizmetleri dışında başka şeylere de ihtiyacımız var. Bizim dayanışmaya, bizim eğitimde fırsat eşitliğine ihtiyacımız var. Yolların, temizlik hizmetlerinin, parkların en güzelini yapacağız, yapıyoruz ama bu yetmez. Sevgi ve dayanışmaya ihtiyacımız var. Engellilerimiz, yaşlılarımız var. Fırsat eşitliğinden yararlanamaya insanlarımız var. Muratpaşa Belediyesi olarak birçok alanda 21 insanımıza sosyal hizmetimiz var. Bizim hem kurum olarak hem de insan olarak görevimiz

Etkinlikte Başkan Uysal, gençlerin ricasını kırmadı ve Erik Dalı adlı şarkıda birlikte oynadı.  (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres