SON HABERLER :
Raylı Sistem’de ağ tamamlanıyor Antalya filmlerle tanıtılıyor 20 bin baş hayvanın aşıları karşılanacak 40 metrelik falezlerden ölümüne atlayışlar Demir adam, dünya şampiyonasına hazır
/ YEREL GÜNDEM
Böcek, Yücel'i ağırladı
ALANYA Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret edip hayırlı olsun dileklerini iletti.

Başkan Böcek ile uyum içerisinde çalışacaklarından hiç şüphesi olmadığını ifade eden Başkan Yücel, “5 yıl boyunca Muhittin Böcek Başkanımız ile birlikte Alanya’yı daha iyi yapmak, en iyi hizmetleri getirmek için uğraş vereceğiz. Seçimler geride kaldı. Parti rozetlerimizi çıkardık, partili-partisiz ayrımı yapmadan, vatandaş odaklı hizmet vereceğiz ve insanların yüzünü güldürecek adımlar atacağız. Biz de Alanya Belediyesi olarak Sayın Böcek’in Alanya’da görevlendireceği isimlerle uyumlu bir şekilde çalışmaya gayret edeceğiz” dedi.

"VERİLEN SÖZLER YERİNE GELECEK"

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de Alanya’nın Antalya’nın gözbebeği ilçelerinden birisi olduğuna değinerek,  Alanya adına seçimden önce verdiği tüm sözleri tutacağını, Alanya menfaatine olacak tüm çalışmalarda destek olacağını belirtti. Böcek, kısa zamanda Alanya’ya bir ziyaret gerçekleştirip birim ve kurum amirleriyle de bir araya geleceğini kaydetti.  Böcek, 5 yıllık dönemi hizmet noktasında en verimli şekilde geçirmek adına Alanya Belediyesi ile uyum içerisinde çalışarak, ellerinden gelen tüm gayreti sarf edeceklerini sözlerine ekledi. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres