SON HABERLER :
Toplu taşımada yolcu sınırlaması kaldırıldı İyileşen hasta sayısı 130 bine yaklaştı İlk uçağa su takı karşılaması Sürücüler bu kez süt ikramı için durduruldu Kepez'den dezenfekte hizmeti
/ YEREL GÜNDEM
Domates fidelerini bir gecede kökünden kesip telef ettiler
Antalya’da 2.5 dönümdeki domates fidelerini bir gecede kökünden kesip telef ettiler

ANTALYA'NIN Alanya ilçesinde bir çiftçiye ait domates ekili 2.5 dönümlük seradaki fideler kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce bir gecede kökünden kesildi. Yaklaşık 100 bin TL zararı olduğu belirten üretici, jandarmaya suç duyurusunda bulundu.  

Olay, dün gece saatlerinde Alanya’nın Çıplaklı Mahallesi’ndeki üretici Necati Yaman’a ait serada meydana geldi. Sabah saatlerinde sulama yapmak için kiraladığı 2.5 dönüm üzerinde domates dikili olan seraya gelen Yaman, gördüğü manzara karşında şok oldu. Hasat dönemine az bir süre kalan domates fideleri kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kesildiği anlaşıldı. Yaklaşık 100 bin TL zarar olduğunu belirten Yaman, jandarmaya suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusu üzerine harekete geçen jandarma ekipleri şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres