SON HABERLER :
Çocuklar bahar ve karne sevincini birlikte yaşadı Amatör balıkçı falezlerden düştü Başkan Uysal'ın seçim hassasiyeti Kaynanadili meyvesinden kaktüs sirkesi üretti Filenin Akrepleri play- off istiyor
/ YEREL GÜNDEM
Döşemealtı’nda asfalt çalışmaları sürüyor
Döşemealtı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin en büyük mahallelerinden Yeniköy Mahallesinde bir yandan yeni yollar açarken diğer yandan da daha önce açılan ancak alt yapısı olmayan yolları satih kaplama ile güzelleştiriyor.

Antalya’nın en büyük merkez İlçesi Döşemealtı’nda büyük yol hamlesi aralıksız devam ediyor. Fen İşleri ekipleri bir taraftan yeni yollar açarken diğer taraftan da açılan yolları daha kullanışlı hale getiriyor. Nüfusun en yoğun olduğu Yeniköy Mahallesi’nin ara sokaklarında vatandaşların evlerine ve işyerlerine daha rahat ulaşım sağlayabilmesi için daha önce açılan yaklaşık 15 km yola satih kaplaması yapıldı.

Son 4 yılda yaklaşık 600 km yeni yol açarak ilçenin yol ağını rekor düzeyde genişleten Döşemealtı Belediyesi,  cadde ve bulvarları sıcak asfalt ile kaplarken alt yapısı olmayan yolları satih kaplama ara yolları da kilit taşı ile nitelikli hale dönüştürüyor. Yol çalışmaları program dahilinde ilçenin tamamında farklı ekipler tarafından devam ediyor. (HABER MERKEZİ)

 

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres