SON HABERLER :
Oktay: İktidar değil muhalefet sorunu var İş ve işçi arayanlara Döşemealtı desteği Meclis listeleri kesinleşiyor Kornea nakliyle yeniden görüyorlar MMO'dan 'Mucit Fikirler' yarışması
/ YEREL GÜNDEM
Döşemealtılılar ‘Gönül Sofrası’nda

DÖŞEMEALTI Belediyesi'nin ilk kez düzenlediği Kadir Gecesi Özel Programı kapsamındaki Gönül Sofrası’nda ilçe sakinleri bir araya geldi. İftara Kaymakam Cengiz Cantürk, kamu kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri de katıldı. Etkinlikte konuşan Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, vatandaşların Kadir Gecesi'ni kutladı. Tutulan oruçların ve edilen duaların kabul olması temennisinde bulunan Başkan Genç, 4 yıllık hizmet döneminde yapılan çalışmalar hakkında kısa bilgiler verdi.  

Kadir Gecesi Özel Programı, Döşemealtı Belediyesi'nce ilçeye kazandırılan Hacı Ramazan Altun Müze Konseptli Cami'de devam etti. Sahura kadar kalan vatandaşları tek tek selamlayan Başkan Turgay Genç, “Bu özel ve manevi gecenin ülkemize ve İslam alemine hayırlı olmasını, sevgi, kardeşlik ve barış getirmesini dilerim” dedi. Vatandaşların sabaha kadar devam eden ibadetleri sahur için hazırlanan açık büfe ikramı ile tamamlandı. (HABER MERKEZİ)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres