SON HABERLER :
Böcek'in Kemer buluşması Muhtar sonunda pes etti, binayı boşalttı Alanya'da fayton faaliyeti sona erdi Anne Türel için mevlit okutuldu Çandır: Seçim bitti, geçime odaklanalım
/ YEREL GÜNDEM
Ekimde deniz keyfi
YURT genelinde hava sıcaklığında düşüşler yaşanmasına rağmen sıcaklığın 26-30 derecelerde seyrettiği Antalya'da, ekim ayında da denize giriliyor.

Antalya'da, deniz suyu sıcaklığının 27 derece olmasını fırsat bilenler, dünyaca ünlü Konyaaltı sahilinde deniz ve güneşin tadını çıkardı. Sahiller, üniversite öğrencilerine, çocuklara ve turistlere kaldı. Yabancı turistlerin daha çok güneşlenmeyi tercih ettiği gözlenirken, çocuklar ile üniversite öğrencileri ise denizde yüzdü. Meteoroloji yetkilileri, güneşli havanın, ilerleyen günlerde de Antalya'da etkisini sürdüreceğini kaydetti. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres