SON HABERLER :
Kızılay Genel Başkanı Kınık: "Her yıl 500 bin ton ekmek çöpe atılıyor" Bakan Çavuşoğlu: "Tüm dünyada FETÖ'cü hainlerin ensesindeyiz" Kepez Kitap Fuarı yeniliklerle geliyor Ünlü modacılardan Antalya çıkarması ‘Mavi Bayrak’ta dünya birincisiyiz
/ YEREL GÜNDEM
Ekimde deniz keyfi
YURT genelinde hava sıcaklığında düşüşler yaşanmasına rağmen sıcaklığın 26-30 derecelerde seyrettiği Antalya'da, ekim ayında da denize giriliyor.

Antalya'da, deniz suyu sıcaklığının 27 derece olmasını fırsat bilenler, dünyaca ünlü Konyaaltı sahilinde deniz ve güneşin tadını çıkardı. Sahiller, üniversite öğrencilerine, çocuklara ve turistlere kaldı. Yabancı turistlerin daha çok güneşlenmeyi tercih ettiği gözlenirken, çocuklar ile üniversite öğrencileri ise denizde yüzdü. Meteoroloji yetkilileri, güneşli havanın, ilerleyen günlerde de Antalya'da etkisini sürdüreceğini kaydetti. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres