SON HABERLER :
Bakan Çavuşoğlu: "Biz 81 milyonu kucaklamaya devam edeceğiz” AK PARTİ İL BİNASINDA KUTLAMALAR BAŞLADI Oy torbaları adliyeye getiriliyor Bakan Çavuşoğlu’nun sandığından Erdoğan çıktı Antalya’da oylar sayılıyor
/ YEREL GÜNDEM
Gül çiftinden kızlarına sürpriz

KEMER Belediye Başkanı Mustafa Gül ve eşi Neşe Gül, kızları Lavin'in 5'inci yaş gününü kutladı. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve Neşe Gül'ün kızı Lavin Gül'ün 5'inci yaş günü Konyaaltı'da eğitim gördüğü yuvada ailesi, öğretmenleri ve arkadaşlarının katıldığı eğlencede kutlandı. Deniz kızı kıyafetiyle doğum gününü kutlayan Lavin'e, Başkan Mustafa Gül, eşi Neşe Gül ve kızı Sanem Gül de eşlik etti.

Yuvanın bir odası tamamen Lavin için hazırlanırken, getirilen pastayı ailesiyle birlikte üfleyen Lavin, ardından da doğum gününe katılan tüm arkadaşlarına hediyeler dağıttı. (DHA)

https://gdetr.hit.gemius.pl/hitredir/id=._lVOUkYnSni_WoYRvBfL5QFo_siv5IhP_x8.aMmP8r.I7/fastid=mstpovtfsufpiamucydktmghjcmd/stparam=soqtjxqosa/nc=0/url=https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/efsane-tarifeler.aspx?utm_source=Antalya-Ekspres&utm_content=Standart-Banners&utm_campaign=Efsane-Portfoy-Haziran-2018
ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres