SON HABERLER :
Antalya’da petshoplara denetim Boşanmak istediği eşinden eşyalarını almaya gittiğinde hayatının şokunu yaşadı AÜ Hastanesi'nde 10 saatte 5 organ nakli Stres vertigoyu tetikliyor Çavuşoğlu’nun Kaş ziyareti başladı
/ YEREL GÜNDEM
Gül çiftinden kızlarına sürpriz

KEMER Belediye Başkanı Mustafa Gül ve eşi Neşe Gül, kızları Lavin'in 5'inci yaş gününü kutladı. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve Neşe Gül'ün kızı Lavin Gül'ün 5'inci yaş günü Konyaaltı'da eğitim gördüğü yuvada ailesi, öğretmenleri ve arkadaşlarının katıldığı eğlencede kutlandı. Deniz kızı kıyafetiyle doğum gününü kutlayan Lavin'e, Başkan Mustafa Gül, eşi Neşe Gül ve kızı Sanem Gül de eşlik etti.

Yuvanın bir odası tamamen Lavin için hazırlanırken, getirilen pastayı ailesiyle birlikte üfleyen Lavin, ardından da doğum gününe katılan tüm arkadaşlarına hediyeler dağıttı. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres