SON HABERLER :
Kızılay Genel Başkanı Kınık: "Her yıl 500 bin ton ekmek çöpe atılıyor" Bakan Çavuşoğlu: "Tüm dünyada FETÖ'cü hainlerin ensesindeyiz" Kepez Kitap Fuarı yeniliklerle geliyor Ünlü modacılardan Antalya çıkarması ‘Mavi Bayrak’ta dünya birincisiyiz
/ YEREL GÜNDEM
Hurma ve Uncalı'ya iki pazar
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Uncalı ve Hurma mahallelerine yapılacak iki yeni kapalı pazar yerinin projelerinin hazır olduğunu açıkladı.

KONYAALTI Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ilçeye iki kapalı pazar yeri daha yapılması konusunda kısa süre önce Antalya Semt Pazarcılar Odası ile protokol imzaladı. Başkan Böcek, Antalya Semt Pazarcılar Odası Başkanı İsmail Öz ve ilgili başkan yardımcısı ve birim müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda, kapalı semt pazarı projelerinin hazır olduğunu, uygulama aşamasına geldiklerini söyledi.

 

Bu yıl içerisinde Konyaaltı'na iki tane daha kapalı semt pazarı kazandıracaklarını aktaran Böcek, “Uncalı Mahallesi'nde 4 bin 201 metrekare alanda, Hurma Mahallesi'nde 4 bin 94 metrekare büyüklüğündeki bir parsele pazar yeri yapılacak. Proje çalışmalarını tamamladık. Yakın zamanda kazmayı vurup çalışmaları başlatacağız. Bu iki pazarımızı kısa sürede tamamlayıp halkımızın hizmetine açacağız" dedi.

İsmail Öz ise Hurma ve Uncalı mahallelerine yapılacak iki yeni kapalı pazarla ilgili Başkan Böcek'e teşekkür etti.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres