SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ YEREL GÜNDEM
İbrahim Aydın’dan Korkuteli’ye müjde
Seçim çalışmaları kapsamında Korkuteli’de vatandaşlarla bir araya gelen Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, “Karma ve Mermer Organize Sanayi Bölgesi Korkuteli’de ekonomik kalkınmaya ve istihdama önemli katkı sağlayacak” dedi.

AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Korkuteli ve Elmalı’da seçim çalışması yaptı. Korkuteli Büyükköy, Bozova ve Garipçe Mahallelerinde vatandaşla görüşen Aydın, yeni yatırımların Korkuteli’nin kalkınmasına destek vereceğini söyledi. Antalya’nın tüm ilçelerinin doğalgaz ile buluşacağını belirten Aydın, “Karma ve Mermer Organize Sanayi Bölgesi ile Korkuteli artık yalnızca tarım ve hayvancılıkla, mantara anılan bir ilçemiz olmaktan çıkacak. Organize Sanayi Bölgesi Korkuteli ilçemizde istihdama önemli katkı sağlayacak. Gençlerimiz için yeni iş olanakları doğacak” dedi.

“Ak Parti 16 yıl boyunca hep icraat yapan bir iktidar oldu” diye Milletvekili Aydın, sözlerini şöyle sürdürdü: “24 Haziran seçimlerinden sonra milletimizin desteğiyle icraatlarımız devam edecek. Ülkemiz için, milletimizin için hep daha iyiyi, hep daha güzeli hedefledik. Şimdi bu hedefleri gerçekleştirmek için ‘Yaparsa yine Ak Parti yapar’ diyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki güçlü meclis, güçlü hükümet ülkemizi daha da ileriye taşıyacaktır.”

Milletvekili Aydın, Korkuteli ziyaretinin ardından çalışmalarına Elmalı’da devam etti. İftarını Elmalı’da yapan Aydın, Ramazan çarşısında Elmalılı vatandaşlarla sohbet etti.  (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres