SON HABERLER :
'Can dostları unutmuyoruz' 846 milyon 606 bin 155 TL toplandı Sosyal yardım ödemeleri evde ödenecek Son 24 saatte 79 kişi hayatını kaybetti Başkan Böcek’ten dayanışma çağrısı
/ YEREL GÜNDEM
Karyağdı armudunda hareket başladı
Antalya'nın Korkuteli ilçesinde karyağdı armudu iç piyasaya sunulmaya başladı

KORKUTELİ'de yetiştirilen ve sezonda toplandıktan sonra soğuk hava depolarına konulan karyağdı armudunun piyasaya sunulmasında hareketlilik başladı. İşlendikten sonra iç pazara sunulan karyağdı armudu özellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve Trabzon'a gönderiliyor.

Soğuk hava tesisi sahibi Ramazan Taş, "Elma hareketliği 1 aydır devam ediyordu, depoda bekleyen karyağdı armudunda da hareketlilik başladı. Günlük olarak bir iki tır yüklenerek gidiyor. Üreticilerin de yüzleri gülmeye başladı. Karyağdı armudu olarak şu an yüzde 80'lik doluluk oranımız var" dedi. (DHA)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres