SON HABERLER :
Barınak iddialarına Büyükşehir incelemesi Antalyaspor’un fitness mesaisi Başı su kovasında ölü bulundu 19 yaşındaki otel çalışanı lojmanında ölü bulundu Güz dönemi dikimleri başladı
/ YEREL GÜNDEM
Kepez’de iftar geleneği bu yılda devam edecek
Kepez Belediyesi'nin Ramazan'da kurduğu iftar sofraları, bu yılda gönülleri birleştirecek. Kepez'in gönül sofralarının ilki Ramazanın ayının birinci günü Ulus Mahallesi'nde kurulacak

ON bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif'te ilçesindeki 68 mahallede kurduğu iftar sofraları ile gönülleri birleştiren Kepez Belediyesi, bu yılda binlerce Kepezliyi buluşturacak. Kepez Belediyesi'nin iftar sofrası kurma geleneği bu yılda Ulus Mahallesi'nden başlayacak. Ramazan ayının ilk günü 6 Mayıs Pazartesi günü Ulus Mahallesi 2115 Sokak'ta kurulacak olan gönül sofraları Ulus, Özgürlük, Yeşiltepe, Zafer ve Yükseliş Mahalle sakinlerini bir araya getirecek. Ramazan sofralarında Kuran-ı Kerim Tilaveti ve Mevlid-i Şerif de okunacak.

Geçen yıl Ramazan'da 100 bin hemşehrisi ile gönül sofralarında, 35 bin hemşehrisi ile de ikram çeşmelerinde buluşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Eğer biz aile isek, o zaman beraber iftar etmeli, lokmamızı paylaşmalı, beraber olmayı ve kardeş olmayı başarmalıyız" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres