SON HABERLER :
MHP Genel Başkanı Bahçeli Antalya’da Antalya’da bahçıvanın acı ölümü Kış kilosuna yazın elveda Meme estetiğinde nano teknolojisi Bu sorulara yanıtınız ‘evet’se doktora gidin
/ YEREL GÜNDEM
Kumluca’da asfalt çalışması

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı altyapı ekipleri, 3 kilometre olan Kuzca mahallesi grup yolunda asfalt hazırlık çalışmalarına başladı. Ekipler yağmur suyunun yola taşmaması ve yolu bozmaması için belirlenen bölgelere büz koydu. Çalışmalar kapsamında şarampolleri temizliyor, yola greyder ile dolgu malzemesi sererek silindir ile tekrar sıkıştırıyor.

Çalışmaları yerinde incelemek üzere Kumluca’ya gelen İsa Akdemir’i Kuzca Muhtarı Ali Okur karşıladı. Bir süre çalışmaları inceleyen Akdemir, çalışanlarla öğle molasında bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Çalışmalardan dolayı çok mutlu olduklarını dile getiren Muhtar Ali Okur ise mahallesi ve kendi adına yapılan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres