SON HABERLER :
Türk ve yabancı öğrencilerin elektronik arkadaşlığı Komisyoncularda endişeli bekleyiş Domateste suçlu maliyet ve tuta Kepez Devlet Hastanesi sağlığın yeni adresi oldu Sokullu Caddesi 3 gün kapanacak
/ YEREL GÜNDEM
Muratpaşa’nın sofrası 2 mahalleyi birleştirdi

MURATPAŞA Belediyesi'nin Ramazan ayı boyunca ilçenin farklı noktalarında kurduğu iftar sofrası, bu kez Çaybaşı ve Demircikara Mahallelerini buluşturdu. Muratpaşa Belediyesi’nin kurduğu iftar sofrası bu kez de Çaybaşı ve Demircikara Mahallesi sakinlerini bir araya getirdi. Belediye Başkanı Ümit Uysal'ın il dışında olması nedeniyle katılamadığı iftarda, kendisine Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci vekalet etti. Başkan Uysal, mahalleliye video mesajla seslendi.

Çaybaşı Muhtarı Mustafa Önsay ve Demircikara Muhtarı Ayşe Peçen'in de katıldığı iftar programı Teneffüs Park'ın çocuklar için hazırladığı programla başladı. Ardında hep birlikte edilen dualarla oruçlar açıldı. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres