SON HABERLER :
Diş Hekimliği Fakültesi, mezunlarını verdi Çevreci Komşu Kart, sağlık hizmetinde de kullanılacak Kumluca Devlet Hastanesi, 2023 yılında hizmete açılacak Otomobille çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı Finikeliler, Cumhuriyet Meydanı’na kavuşuyor
/ YEREL GÜNDEM
Muratpaşa’da 3 bininci konteyner yeraltında  
Muratpaşa Belediyesi, ilçedeki 3 bininci konteyneri Kalekapısı’nda yeraltına aldı. 


  Muratpaşa Belediyesi, 3 bininci çöp konteynerini Kalekapısı’nda yeraltına aldı. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci, 4’lü sistem olarak monte edilen yeraltı çöp konteynerinin hizmete alınmasına eşlik etti. Başkan Uysal, yeraltı çöp konteyner sisteminin turizm kenti Antalya’da yaşam standardının yükselişinin bir ürünü olduğunu belirterek, “Ürettiğimiz 3 binin konteyneri kardeş kentimiz Girne’ye göndermiştik şimdi Muratpaşa’da 3 bininci yeraltı konteyneri monte etmenin onurunu yaşıyoruz” dedi.
  Başkan Uysal, bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ederken Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarına 3 bininci konteynerini yeraltına alınması dolayısıyla tatlı ikram etti.
  Muratpaşa Belediyesi’nin aynı zamanda patentine sahip olduğu yeraltı çöp konteynerleri Temizlik İşleri Müdürlüğü Atölyesi'nde üretiliyor. Yeraltı sistemiyle daha fazla çöp depolama kapasitesi oluşturulurken görüntü ve çevre kirliliği de ortadan kaldırılıyor. Sistem özellikle yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu noktalarda da önemli avantaj sağlıyor. Yerden sağladığı tasarrufun yanı sıra yaya ve araç geçişlerini kolaylaştırırken, site ve okul gibi alanlarda konteynerler sorun olmaktan çıkıyor.(İHA)
 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found