SON HABERLER :
Antalya'ya şehit ateşi düştü Toplu taşımada yolcu sınırlaması kaldırıldı İyileşen hasta sayısı 130 bine yaklaştı İlk uçağa su takı karşılaması Sürücüler bu kez süt ikramı için durduruldu
/ YEREL GÜNDEM
Sahil Güvenlik Kavşağı 15 gün trafiğe kapalı olacak
Antalya Büyükşehir Belediyesi 3. Aşama Raylı Sistem Projesi kapsamında Dumlupınar Bulvarı ile Adnan Selekler Caddesi kesişim kavşağı (Sahil Güvenlik Kavşağı) 01 Mayıs 2020 tarihinden itibaren 15 gün süre ile trafiğe kapanacak. Bu sürede vatandaşların yönlendirme tabelalarını dikkate almaları ve belirlenen güzergahları kullanmaları istendi

DUMLUPINAR Bulvarı üzerinde 3. Aşama Raylı Sistem Projesi kapsamında gerçekleşecek çalışmalar süresince doğu-batı sirkülasyonu trafiğe kapanırken kuzey ve güney yönünde trafik akışı devam edecek. Vatandaşların mağdur olmaması ve trafik akışının sürekliliğinin sağlanması açısından güzergahlar belirlenirken, sürücülerin yönlendirme levhalarına uymaları gerekiyor. 

TRAFİK LEVHALARINA DİKKAT

15 gün sürecek çalışmalar boyunca İller Bankası yönünden (güney) gelerek batı istikamete gidecek araçların Otogar Kavşağı’ndan (Anadolu Kavşağı) U dönüşü yapmaları gerekiyor. Otogar bölgesinden (kuzey) gelen araçların ise kavşaktan U dönüşü yaparak Otogar Kavşağı yönüne (kuzey) gidebilmeleri için Adnan Selekler Caddesi ve 3096 Sokağı kullanarak Antalya Bulvarına ulaşmaları ya da İller Bankası kavşağından U dönüşü yapmaları gerekiyor. Adnan Selekler Caddesinden gelerek Otogar Kavşağına (kuzey) gidecek araçlar da yine 3096 Sokağı kullanarak Antalya Bulvarı'na ulaşabilecek. Bu araçlar ayrıca İller Bankası kavşağından U dönüşü yaparak Otogar Kavşağına gidebilecek. (İHA)                                        

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres