SON HABERLER :
Oktay; CHP bir bataklık Antalya Körfezi'nde denizanası yoğunluğu Bir Türkü Bir Hikâye Bir Oyun Orman personeli eğitimden geçti Minik dostlara sağlık hizmeti
/ YEREL GÜNDEM
Seriklilere Tütüncü desteği
Kepez Belediye Başkan Hakan Tütüncü, Antalya Serikliler Derneği’nin (ANTSERDER) üyeleriyle buluştu

KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Serikliler Derneği (ANTSERDER) Başkanı Adnan Tezgel ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Tütüncü, ziyarette ANTSERDER yönetim kurulu üyeleriyle derneğin çalışmaları ve belediyesinin hizmetleriyle ilgili bilgi alışverişinde bulundu. Tezgel ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar dileyen Tütüncü, derneğin yaptığı sosyal faaliyetlerle iftihar ettiğini söyledi. ANTSERDER’in kurulmasının, Antalya merkezde yaşayan Seriklilerin bir araya getirilmesi adına güzel bir çalışma olduğunu aktaran Tütüncü, “Derneğin kurulmasında emeği olan yönetim kurulu ve dernek üyelerine teşekkür ederim. Antalya’nın ilçeleri ve köyleriyle ilgili bazı dernekler kuruldu ama ANTSERDER’in farklı bir heyecanla çalışmaya başladığını gördüm. Bu heyecanın aynı şekilde devam edeceğine inanıyorum” dedi.

Başkan Tütüncü, dernek çalışmalarının gönüllülük esasına dayandığını hatırlatarak, “Dernek çalışmaları kolay işler değil. Dernekler, gönüllülük esasına dayanır. Dernekler hep verme yeridir; para verirsiniz, zaman verirsiniz, emek verirsiniz. Bu anlamda ANTSERDER yönetim kurulu üyelerinin yapmış olduğu her çalışma saygıdeğerdir. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Her zaman yanınızdayım. Elimizden ne gelirse, gücümüz neye yeterse yapmaya hazırız.”

KEPEZ MECLİSİ’NDE SERİK AĞIRLIĞI

Tütüncü, 38 üyesi olan Kepez Belediye Meclisi’nde 5 tane Serik doğumlu meclis üyesinin olduğunu anımsatarak, “Seriklilerin, Kepez Belediye Meclisi’nde iyi bir şekilde temsil ediliyor olması sevindirici bir durum. Her zaman ANTSERDER’in çalışmalarına destek olma noktasında hazırız. Belediyenin tüm sosyal tesisleri ve imkânları, çok önemli kültür hizmeti ve önemli bir sosyal aktivite ortaya koyan Serikliler Derneği’nin emrindedir. Biz sizleri Allah için seviyoruz. Bu sevgimiz olduğu sürece de zorluklar ve güçlükler kolay hale gelecektir.”

Tezgel, ziyaretin anısına Başkan Hakan Tütüncü’ye plaket takdim etti. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres