SON HABERLER :
867 kişiye koronavirüs tanısı konuldu Antalya'da maskeli güneşlenme dönemi ATSO Başkanı Çetin: Antalya enflasyona olumlu katkı yaptı Sokak ortasında ölü bulundu Vali Karaloğlu 'Çok Yaşa Antalya'yı tanıttı
/ YEREL GÜNDEM
Stadyumda nikah
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalyaspor fanatiği gazeteci çiftinnikahını Antalya Stadyumu'nda kıydı

BUGÜNE kadar bir çok nikah akdi gerçekleştirerek, binlerceçiftin mutluluğuna ortak olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün nikah kıydığı ilginç mekanlara bir yenisi daha eklendi. Antalyaspor fanatiği gazeteci Mahsun Altaş ile meslektaşı Hazel Berkalp çiftinin nikah töreni şehir stadyumunda gerçekleşti.

Antalya Stadı'nda kurulan nikah masası, Antalyaspor atkıları ve Türk Bayrağı ile süslendi. Bugüne kadar stadyumda hiç nikah kıymadığını ve bir ilki yaşadığını ifade eden Başkan Tütüncü, genç çiftin nikahını şahitler, konuklar ve basın mensupları eşliğinde kıydı.

Bir ömür birlikte yaşlanmaya‘evet’ diyen fanatik çift, nikahlarını kıyan Başkan Tütüncü'ye teşekkür etti. Tütüncü de yılın en fanatik nikahının genç çifte ve ailelerine hayırlı olmasını diledi. Gelin Hazel Berkalp’in nikah sırasında ayakkabısının altına bekar arkadaşlarının isimlerini yazması ise keyifli anlara sahne oldu. Fanatik çift Tütüncü'nün kıydığı nikah ile statta dünya evine girerek bir ilke imza attı. (HABER MERKEZİ)

 

 

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres