SON HABERLER :
CHP'nin Antalya adayı Muhittin Böcek Soğuksu’da ceza kabusu Öğrencilere yetenek testi Bisiklet tutkunları Akdeniz'de buluştu Kepez’de amatör denizcilik eğitimi
/ YEREL GÜNDEM
Tanıştıkları gün ve saatte evlendiler
MURATPAŞA Belediyesi nikah salonunda, 2 yıl önce arkadaşlarının nikah şahitliğini yaparken tanışan mimar Durmuş Ali Öter ve avukat İrfan Erdenay Erdem, tanıştıkları gün ve saatte dünya evine girdi. Çiftin nikahını Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal kıydı.

Antalya'da oturan mimar Durmuş Ali Öter (29) ve avukat İrfan Erdenay Erdem (27), Muratpaşa Belediyesi nikah salonunda arkadaşlarının nikah şahitliğini yaparken tanıştı. İlk kez o gün karşılaşan ve tanışan çiftin arkadaşlıkları zaman içinde aşka dönüştü ve yine bir 29 Eylül günü aynı yerde, Muratpaşa Belediyesi nikah salonunda, aynı saatte, 16.00'da düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi. Çiftin nikahını Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal kıydı. Çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan Uysal, “Bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır" diyerek, kahve fincanı takımıyla birlikte Nutuk ve Türk bayrağı hediye etti. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres