SON HABERLER :
CHP'nin Antalya adayı Muhittin Böcek Soğuksu’da ceza kabusu Öğrencilere yetenek testi Bisiklet tutkunları Akdeniz'de buluştu Kepez’de amatör denizcilik eğitimi
/ YEREL GÜNDEM
Teomanpaşa’da asfalt çalışması
Kepez Belediyesi, Teomanpaşa Mahallesi’nin alt yapı çalışmalarından dolayı bozulan asfalt ve kaldırımı yeniliyor.

İlk olarak alt yapı çalışmasıyla kullanılamaz hale gelen mevcut asfalt, iş makineleriyle yoldan sökülerek kaldırılıyor. Daha sonra ise yağmurlu havalarda su birikintisi olmaması için yollarda kırmızı kot çalışması yapılacak. Kot ve asfalt alt yapı hazırlık çalışmalarının tamamlanmasının ardından sıcak asfaltın dökülmesine geçilecek.Mahallenin 90 sokağındaki yaklaşık 25 kilometrelik yol sıcak asfaltla kaplanacak. Asfalt çalışmasının bitmesiyle birlikte kaldırım çalışması başlayacak.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, mahallede başlayan asfalt çalışmasını yerinde inceledi. Tütüncü’ye inceleme sırasında Başkan Yardımcısı Sebahat Adanır, Fen İşleri Müdürü Ali Aslan ve Mahalle Muhtarı Hüseyin Demir eşlik etti. Tütüncü, denetimin ardından “Teomanpaşa Mahallesi bizim merkezdeki yerleşim yerlerimizden birisi ve belediye binamızın da olduğu yer. Mahallede kat artışı, şehirleşmenin önündeki engellerin kaldırılması, ana yolların düzenlenmesi, alt yapı çalışmaları gibi önemli hizmetler yaptık. Bu çalışmaları yaptıktan sonra bölgede nitelikli güzel binalarda yükselmeye başladı. Bölgenin gecekondu dokusu, imara uygun konutlarla güzel bir şehir görüntüsü kazandı. Cami, okul gibi mahalleye çok nitelikli sosyal alanlar inşa edildi. Şimdi artık şehirleşme alanında mahallede makyaj çalışmalarını yapıyoruz” dedi. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres