SON HABERLER :
Akra Caz Festivali Molina ile başlıyor AÜ'de 6 ayda 135 nakil Muratpaşa’da bale festivali Fışkıran güzellik Uçarsu Şelalesi Burun estetiğinden sonra bunları sakın yapmayın!
/ YEREL GÜNDEM
Turizmcilerden Sözen’e ziyaret

TİTREYENGÖL Sorgun Turizm Yatırımcılar Birliği (TİSOYAB) Yönetim Kurulu, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'i ziyaret etti.TİSOYAB Başkanı Hüseyin Aydoğan ve yönetim kurulu üyeleri 31 Mart'ta yapılan yerel seçimde 3'üncü dönem yeniden Manavgat Belediye Başkanı seçilen Şükrü Sözen'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. TİSOYAB Başkanı Hüseyin Aydoğan, Titreyengöl ve Sorgunlu turizm işletmecileri olarak 2 dönemdir Manavgat Belediyesi ile sürdürdükleri güzel işbirliğinin ilçeye büyük katkı sağladığını belirterek, işbirliğinin önümüzdeki dönemde de artarak devam edeceğini belirtti.

Başkan Sözen de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Manavgat'ın bir turizm kenti olduğunu ve turizm konusunda yapılması gereken her çalışmada yerel yönetim olarak yer alacaklarını kaydetti. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres