SON HABERLER :
Kaçak saat operasyonu Okul çevreleri sıkı denetimde Chico rekor için sahaya çıkacak ASFİM'de yaz kayıtları başladı Zıp Zıp Park’ta eğlence zamanı
/ YEREL GÜNDEM
Tütüncü öğrencilerle buluştu

KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, lise öğrencileriyle sohbet etmek, onların şehirle ve hayatla ilgili fikirlerini dinlemek amacıyla başlattığı gençlik buluşmalarını, yeni eğitim ve öğretim döneminde de devam ettiriyor. Başkan Hakan Tütüncü, 'Kepez Gençlik Buluşmaları'nın ilk ziyaretini, MahmudCelaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne yaptı. Başkan Tütüncü, lisenin konferans salonundaki buluşmada, sohbet ettiği öğrencilerin sorularını cevaplandırdı. Başkan Tütüncü, her yıl ilçedeki okulları en az bir kez ziyaret ettiğini kaydetti.

Okul Müdürü Yılmaz Güney, ziyaretin ardından Başkan Tütüncü'ye teşekkür etti. Gençlik buluşmasına Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy da eşlik etti. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres