SON HABERLER :
ANTALYASPORLULAR ‘CENTİLMEN OKUL’DA Boğaçayı Mart’ta hizmete girecek Bisiklet festivali başlıyor Vecihi Hürkuş Döşemealtı’nda Tütüncü ‘Antika Pazarı’nı gezdi
/ YEREL GÜNDEM
Üniversiteliler Kapadokya’da
Akdeniz Üniversitesi öğrencileri, Öğrenci Konseyi’nin organize ettiği etkinlikte Kapadokya’yı gezdi

AKDENİZ Üniversitesi Öğrenci Konseyi, Kapadokya’ya ücretsiz gezi düzenledi. 1 Aralık Cuma gecesi yola çıkan otobüsle unutulmaz bir hafta sonu geçiren üniversiteli öğrenciler, aynı zamanda vize sınavları sonrası stres atma fırsatı buldu.

Öğrencilerin kaynaşması adına bu tür etkinliklere önem verdiklerini belirten Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Muhammet Fatih Özel, “Gezimize çok fazla talep oldu. Ancak bu seferlik sadece 100 kişilik bir kontenjan açabildik. Arkadaşlarımızın kumanyasından, tutulan otobüse kadar tüm masraflar öğrenci konseyinin bütçesinden karşılandı. 2’nci dönem yine böyle bir organizasyon yapmayı planlıyoruz. Bu sefer 400 kişilik bir ekiple seyahat edeceğiz. Öğrenci arkadaşlarımızı mutlu görmek, bizleri de son derece mutlu ediyor. Bu güzel ortamın gelişmesi adına Öğrenci Konseyi olarak elimizden geleni yapacağız” dedi.

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres