SON HABERLER :
Kızılay Genel Başkanı Kınık: "Her yıl 500 bin ton ekmek çöpe atılıyor" Bakan Çavuşoğlu: "Tüm dünyada FETÖ'cü hainlerin ensesindeyiz" Kepez Kitap Fuarı yeniliklerle geliyor Ünlü modacılardan Antalya çıkarması ‘Mavi Bayrak’ta dünya birincisiyiz
/ YEREL GÜNDEM
Uysal vatandaşı dinlemeye devam ediyor
MURATPAŞA Belediye Başkanı Ümit Uysal, her çarşamba gerçekleştirdiği randevusuz görüşme saatinde sorunları çözmeye devam ediyor.

Muratpaşa'nın belediyecilik klasiği 'randevusuz görüşme' saatinde eylülün 3'üncü buluşması geride kaldı. 2014 yerel seçimlerinden birkaç ay sonra başlayan ve 4 yılı aşkın zamandır aralıksız devam eden 'randevusuz görüşme' saati için Başkan Uysal, mesaisine saat 08.15'i gösterdiğinde belediye fuayesinde bulunan Turunç Masa'da başladı. Muratpaşa sakinlerinin belediye yönetimine katılmalarını sağlayan Turunç Masa uygulamasının en özgün bileşeni olan randevusuz görüşme saatinde Başkan Uysal, Muratpaşa'nın farklı mahallelerinden gelen komşularıyla biraraya geldi. Başkan Uysal, 3 saate yakın süren randevusuz görüşme saatinde komşularının dilek, öneri ve şikayetlerini tek tek dinlerken sorunları da komşularıyla birlikte çözüyor. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres