SON HABERLER :
'Hedefimiz Antalya’yı şampiyon yapmak' Muratpaşa’da Karadeniz rüzgarı Anadolu Oyuncak Müzesi’ne Rekor ziyaretçi Raylı sistemde sona gelindi 'Kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin'
/ YEREL GÜNDEM
Yaylaalan yolu asfaltlanıyor
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi Manavgat'ın Yaylaalan Mahalle grup yolunu asfaltlamak için çalışma başlattı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ilçelerdeki yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Manavgat'ın Yaylaalan Mahalle grup yolunu asfaltlamak için çalışma başlattı.

 Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, 2018 yılı programı dahilinde asfalt hazırlık çalışmalarına Manavgat İlçesi Yaylaalan Mahallesi grup yolunda devam ediyor. Altyapı ekiplerinin titizlikle çalıştığı Yaylaalan grup yolunda, bozulan kısımlar tekrar onarılıyor ve yol şarampolleri temizleniyor. Altyapısı tamamlanmak üzere olan 16 kilometrelik yola filler malzemesi serme işlemi başladı. Ardından grup yoluna asfalt dökümü başlayacak. Aynı zamanda İbradı ilçesine bağlanan Yaylaalan Mahallesi grup yolunda yürütülen çalışmaları Başkan Danışmanı İsa Akdemir yerinde inceledi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres