SON HABERLER :
Fotoğrafçılar yeniden umutlu Tiyatroseverlerin özlemi sona eriyor Toplu sözleşmeden beklentiler yüksek 'Yerli aşıyı tüm insanlıkla paylaşacağız' Ulaşımda yeni hatlar açıklandı
Hesabı vermeden...
Antalya Ekspres

Antalya'yı FETÖ'ye teslim eden Üniversite, asker, polis, Milli Eğitim, belediyeler ve dahi medyada kendilerine hizmet edecek bir hain ordusu yaratan alçak ağabeyler her yerde aranıyor.

Nevzat Ayvacı, Hasan Tarık Şen, Hilmi Ünal, Hasan Yılmaz, Ammar Yılmaz, Mustafa Sağlam, Ömer Gezici.

İçinde bulundukları eli kanlı silahlı terör örgütünün hesabını veremeyecekleri için ülkelerinden kaçtılar. Elbet bir gün getirilip yaptıklarının hesaplarını verecek ve cezalarını çekecekler.

Bir de kalanlar var. Para karşılığı gazete sayfalarını satıp FETÖ'ye yataklık edenler. Terör örgütünün güdümünde yayınlar yapan, sosyal medya hesaplarından 'Paralel kardeşliklerini' ilan eden, dönemin başbakanına hakaret eden, hükümet aleyhine sistematik propaganda yapanlar.

Nasıl yurt dışına sıvışanlar geceleri uyumuyorsa, 'ne zaman bizleri kaçtığımız delikten alıp götürecekler' diye kabuslar görüyorlarsa, kalanlarda yataklarında ecel terleri döküyorlar.

Vicdanlarının rahatsızlığından değil...

Çünkü onlarda vicdan yok!

Vatana ihanetin utancından değil...

Çünkü onların ar damarları çatlak!

15 Temmuz gecesi canlarını veren vatan evlatlarının ruhları bunların gırtlaklarına yapışıyorda ondan.

Yalnız bu ülke için şehit olmuşlar değil. Tarafsız, cemaatlere biat etmemiş, teslim olmamış adalet temsilcileri de terazilerinde tartıyor, yargılıyor bunları. Bağımsız adaletin kılıcı tepelerinde sallanıyor.

Eskisi gibi değil. Adrese teslim FETÖ’cü hakimlerle istediklerinin canını yakamıyor. İstedikleri kararları çıkartamıyorlar.

Dün FETÖ’nün ağabeyleri ile Antalya'da bir medya düzeni kurmaya çalışanların tezgahları bozuldu. Gazeteleri kapandı, anahtarını bile vermediler ellerine. Kimileri yargılandı, kimileri araya karışmaya çalışmışlardı.

Yok öyle ihanetin bedelini ödemeden sıvışmak. Ağır cezada yargılanacak FETÖ’ye yataklık etmenin hesabını vereceksiniz...

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found