SON HABERLER :
Fotoğrafçılar yeniden umutlu Tiyatroseverlerin özlemi sona eriyor Toplu sözleşmeden beklentiler yüksek 'Yerli aşıyı tüm insanlıkla paylaşacağız' Ulaşımda yeni hatlar açıklandı
Çekin dilinizi Antalya'dan
Antalya Ekspres

 

 

İşte sosyal medyada her yazılanın arkasına takılıp saçmalarsan sırıtıp kalıyorsun ortada.

Şimdi daha dün bir bugün iki. Çiçeği burnunda Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Belediye'de çalışan 4 bin bankamatik memurunu tespit etti üstelik işlerine son verdi. Antalya'da biz, bir o kadar gazeteci, yazar-çizer takımı duymadık, görmedik, yazmadık.

Üstelik CHP'nin Antalya milletvekillerinin de böyle bir durumdan haberleri yok ama CHP'li Gürsel Tekin duydu, sazan gibi atladı.

Yanıt gecikmedi tabii. ‘İspatlamazsan iftiracısın' dedi çıktı Menderes Türel...

Böyle bir zıpçıktılığıBarış Yarkadaşda yapmıştı.

Mutlaka Başkan Muhittin Böcek sosyal medya hesaplarında dönen bu bilgi kirliliği konusunda açıklamalarda bulunacaktır. Ama önce Gürsel Tekin'den bekliyor herkes 4 bin kişilik listenin açıklamasını. Çünkü biz Başkan Muhittin Böcek'in ağzından bu konuyla ilgili herhangi bir açıklama ya da kinayeli bir söz duymadık.

* * *

RAHAT BIRAKIN BÖCEK'İ

Hep aynı şeyi yazıyoruz. Az rahat bırakın Başkan Muhittin Böcek'i. Elinizi, ağzınızı, dilinizi Antalya'nın üzerinden çekin. Antalya'yı germeyin.

Başkan Böcek'e ne yapması gerektiğini öğretmeye kalkmaya çalışmayın. Başkan bunca yıllık deneyimini Büyükşehir'de gösterecektir hiç şüphesiz.

Bakın, önceki akşam Antalya'ya gelen TBMM Başkanı ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu havalimanında karşıladı. Çok güzel hareketler bunlar.

Ne yapmıştı Mustafa Akaydın hoca. Devlet erkanını reddetmiş, ne gelene merhaba ne gidene güle güle demiş, Ankara ile telafisi mümkün olmayan bir gerginlik yaratmıştı.

Başkan Muhittin Böcek'in kendine has bir tavrı vardır. Eğer söz konusu Antalya ise Antalya için ilişkilerini sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde tutacak, belki de 'Mustafa Akaydın’lı yılları yaşayacağız' diyenlerin bu sloganın boşa çıkartacaktır.

Ama siz ne yapıyorsunuz. Başkan Böcek'i kavganın içerisine sokmak için tüm çirkinliklerinizi kullanıyorsunuz.

Etmeyin!..

* * *

SİNYOR BARTU'YU KAYBETTİK

Hıncal Uluç, Togay Bayatlı, Süleyman Seba Konya'da bir spor kongresinde bir araya geldik. Sinyor Bartu'yu birlikte olduğumuz o birkaç günde tanıdım. Duruşu, giyimi, tavırları ile herkeste müthiş saygı uyandıran keyifli bir futbol adamıydı.

Belki de ileride benim de kızıma söyleyeceğim o konuşmayı ilk ondan dinledim;
Sinyor kızına şöyle demiş; 'Bak kızım ileri de birisini seveceksin. Kim olduğunu sorgulamayacağım.Ama unutma lacivert takım elbisesinin altına beyaz çorap giyen birini karşıma sakın getirme!..

Işıklar içinde yatsın...

 

 

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found