SON HABERLER :
Büyükşehir’den çiftçiye destek Yerli halk da denize kavuştu Caretta carettalar için bekleyiş başladı 2 metre boyunda yılanla yolculuk etti Yılbaşından bu yana 532 bin turist geldi
Fedakarlık…
Antalya Ekspres

Antalyaspor’da uzun zamandır beklenen müjdeli haber dün geldi ve kırmızı beyazlı kulüp geçmiş borçlarından ötürü getirilen transfer engelinin kaldırıldığını açıkladı.

Başta Mustafa Yılmaz olmak üzere tüm yönetim kurulunun uzun süredir bu engelin kaldırılması ile ilgili çok fazla mesai harcadığını, maddi ve manevi girişimlerde bulunduklarını biliyorum.

Özellikle pandemide; herkesin işlerinin, gelirlerinin azaldığı bir dönemde Antalyaspor’da göreve gelen ve böylesine bir krizi yöneten başta Başkan Mustafa Yılmaz olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür etmek gerekiyor.

Futbol kulüplerinde yöneticilik ve başkanlık yapmak her zaman zor olmuştur, bu dönemde ise çok daha zor durumda.

Çünkü futbol çok daha global bir hale geldi. Diğer yandan geçmiş yıllarda bir futbolcu sezonluk sözleşmede ‘bir daireye’ imza atarken, şimdi bir aylık maaşı ile bir daire alabiliyor.

Pandemi ile birlikte düşen gelirleri ise süspanse edebilmek oldukça zor.

Futbol kulüpleri ise ya kasa kolaylığı ile yada düzenlediği kampanyalar ile mali durumunu dengelemek zorunda kalıyor.

Bu da neredeyse mesaisininiz tamamını futbol kulübüne ayırmanız anlamı taşır.

Yani neresinden bakarsanız bakın, maddi ve manevi olarak yıpratıcı ve zor bir süreç.

Yani dışarıdan göründüğü gibi asla kolay değil.

Hele ki pandemi döneminde çok daha zor duruma geldi.

İşte böylesi bir dönemde taşın altına elini koyan, kulübün kayyuma gitmesine izin vermeyen, gelen transfer engelini kaldıran, tüm mesaisini Antalyaspor için harcayan 29 kişilik yönetim kurulu üyelerine ne kadar teşekkür edilse az.

Ancak bu fedakârlıkları gösteren Antalyaspor yönetimi de asla yalnız bırakılmamalı ve bayrak kampanyasına tüm şehir destek olmalı.

Yönetim bu fedakarlıkları gösteriyorsa, şehir de bu bilinçle destek olmak zorunda.

Çünkü Antalyaspor 29 kişinin değil, tüm şehrin takımı.

Ne demiştik?

Bu şehir hepimizin, bu takım hepimizin…

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found