SON HABERLER :
Emekli çay keyfi yapacak Oğlunun cenazesini görünce, güçlükle ayakta durabildi Tatilin son gününde Konyaaltı Sahili'nde yoğunluk Tütüncü'den ilk hasat paylaşımı Kütükçü'ye kapalı pazar ve okul müjdesi
Kolay iş değil…
Antalya Ekspres

Yeni sezona hedef büyüterek giren Antalyaspor, bir yandan transfer çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan da sponsorluk ile ilgili görüşmeler yapıyor.

Özellikle ligdeki takım sayısının artması, naklen yayın gelirlerinin düşmesi ve pandemi ile birlikte kombine ve bilet gelirlerinin olamaması kulüpleri ciddi anlamda sıkıntıya soktu.

Pandemi ülkemizde ekonomik anlamda çok büyük yaralar açtı.

Futbol da elbette yaşanan bu sorunlardan nasibini aldı.

Futbol takımlarının en önemli gelir kaynaklarından olan sponsorluklar ne yazık ki bu dönemde oldukça azaldı.

Bu sıkıntıyı yaşayan takımlardan birisi de elbette Antalyaspor oldu.

Normal hayata ise artık yavaş yavaş dönmeye başladık.

Bununla birlikte ise Antalyaspor’da da çalışmalar hız kazandı ve önceki gün Fraport TAV Antalya Havalimanı ile isim sponsorluğu anlaşması imzalandı.

Böyle bir dönemde bu tarz sponsorluk anlaşmalarının kulüplerin ayakta kalabilmesi adına çok önemli olduğunu söylemeliyiz.

Antalyaspor’da uzun yıllardır konuşulan ancak bir türlü hayata geçirilemeyen Antalya Stadyumu’na isim sponsorluğu konusunda ise artık son aşamaya gelindi. Antalyaspor Kulübü Corendon Hava Yolları ile stadyuma isim sponsorluğu konusunda anlaşma yapmaya hazırlanıyor. Bu anlaşma ile birlikte Antalya’da bir ilk yaşanacak ve Antalya Stadyumu’nun isminin önüne ‘Corendon’ gelecek.

Böylelikle Antalyaspor için iki önemli sponsorluk anlaşmasına yeni sezon öncesi imza atılmış olacak.

Diğer yandan göğüs reklamı da kulüpler için önemli bir gelir kapısı durumunda.

Antalyaspor bu konuda da önemli çalışmalar yapıyor.

Yeni sezon öncesi göğüs reklamı konusunda da önemli bir firma ile anlaşılarak Antalyaspor camiasına bir sponsorluk anlaşmasının daha duyurulmasını bekliyorum.

*****

Sponsor bulabilmek zor bir iştir. Özellikle Türkiye’de ve pandemi döneminde böylesine önemli ve yüksek bütçelerle sponsorluk anlaşmalarına imza atabilmek kolay şey değildir.

Bu anlamda başta Başkan Aziz Çetin olmak üzere Asbaşkan Berkay Bahar’ın da gecesini gündüzüne kattığını ve sponsorluk görüşmelerini yürüterek Antalyaspor’a gelir sağlamak adına çok mücadele verdiklerini yakinen biliyorum.

İşte bu yüzden Antalyaspor için mücadele eden, katkı koyan, gecesini gündüzüne katan, Antalyaspor’a bir lira daha fazla gelir sağlayabilmek adına kendi özel işlerini, ailesini ihmal eden herkese sonsuz teşekkürler…

 

 

 

 

 

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found