SON HABERLER :
Büyükşehir’den çiftçiye destek Yerli halk da denize kavuştu Caretta carettalar için bekleyiş başladı 2 metre boyunda yılanla yolculuk etti Yılbaşından bu yana 532 bin turist geldi
'Şehir Senin, Takım Senin, Kupa Senin'
Antalya Ekspres

Antalyaspor,  21 yıl aranın ardından yeniden Türkiye Kupası finaline çıkıyor.

Hedef ise bu kez mutlu sona ulaşmak.

Çünkü bu şehre kupa getirmek, bu şehrin çocukları için, bu şehirde spor kültürü oluşturmak için, bu şehirde kırmızı beyaz renklere gönül verenlerin kurdukları hayallerin gerçekleşmesi adına önemli.

O kupa, bu şehirde 55 yıllık bir rüyanın gerçeğe dönüşmesi demek olacaktır.

Antalyaspor yönetim kurulu da işte bu rüyanın gerçeğe dönüşmesi için ilk adımı atıyor.

Antalya’nın tüm ilçelerinin caddeleri, kırmızı beyaz dev bayraklarla süslenerek, kent final maçının heyecanını şimdiden yaşamaya başlayacak.

Bu kampanya o kadar çok önemli ki…

Kenti süslemek, bayraklarla donatmak, kentte Antalyaspor’u final maçının oynanacağı güne kadar en çok konuşulan konu haline getirmek 55 yıllık bir rüyanın gerçek olması adına çok önemli.

Ama burada kentin küçük esnafından, sanayicisine ve hatta turizmcisine kadar herkese büyük görev düşüyor.

Antalya’daki tüm odalar, tüm SİAD’lar, sivil toplum kuruluşları ve belediyeler bayrak kampanyasında ön ayak olmalı ve kentin tüm caddelerinin kırmızı beyazlı bayraklarla süslenmesi adına üzerine düşeni yapmalıdır.

Şunu unutmayalım, bu hayal Antalyaspor’un değil, bu kentin yani Antalya’nın meselesidir.

Artık ayağa kalkma zamanı.

Sen, ben demeden, ‘biz’ diyerek, hatta en önemlisi  ‘Antalyaspor’ diyerek bu kentte herkes elini taşın altına koymalı ve bayrak kampanyası ile birlikte bu fitilin ateşlenmesine katkı sağlamalıdır.

Çünkü bu kent bizim, bu takım bizim ve o kupa bizim olacak…

Hepimizin…

 

 

 

 

 

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found